FAQ

section-ee6619d

Twoje pytania ?

Aplikacja jest dedykowana dla Windows, IOS, Linux i dowolnych przeglądarek internetowych na tych systemach.
Nie ma takiej konieczności. Jeśli użytkownik posiada Microsoft Office, będzie mógł edytować pliki doc xls i ppt online bez konieczności zapisywania ich na dysk swojego komputera - pliki zawsze będą w aplikacji. Aplikacja posiada wbudowaną przeglądarkę tych plików więc jeśli nie ma potrzeby edycji, nie ma też potrzeby instalacji MS Office.
Aplikację dostarczamy w ramach dwóch rozwiązań: klasyczny zakup i usługa SaaS rozliczana opłatami abonamentowymi + opłata startowa.
Najkrótsza umowa SaaS dla Entelli to 24 miesiące.
Szkolenie to etap wdrażania każdej aplikacji. Zwykle wystarczają 2-3 godziny w zależności od ilości użytkowanych modułów aplikacji.
Każda umowa ma w swoim zakresie 3 lub więcej godzin wsparcia miesięcznie. W sprawach pilnych reagujemy w ciągu kilku godzin, a jeśli nie jest to kwestia blokująca pracę, czas reakcji to 48h.
W zależności od potrzeb. Jeśli Klient nie posiada własnego serwera i nie chce w niego inwestować, aplikacja będzie zainstalowana na serwerze klasy VPS - te rozwiązania gwarantują najniższe koszty utrzymania zwykle nie przekraczające 50 PLN miesięcznie.
Wszystkie prawa zastrzeżone Entelli Copyright © 2024 Development: www.advit.pl